Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Peter Cukeer Gombik - Peter Cukeer Gombik - Pohyby UK

Foto importovano z Facebooku

Dortmund naděloval, na hřišti posledního dal šest gólů za ...

Borussia Mönchengladbach porazila nováčka Union Berlín 4:1, posunula se na třetí místo za Dortmund. Ten v druhém nedělním utkání 29. kola německé bundesligy vyhrál v Paderbornu 6:1. Všechny góly padly v druhém poločase.

Pavlenka další nulu neudržel, Brémy dostaly od Frankfurtu ...

Fotbalisté Brém v dohrávce 24. kola německé ligy podlehli Frankfurtu 0:3 a zůstali předposlední. Reprezentační brankář Jiří Pavlenka byl v bundeslize překonán po 342 minutách, celý zápas za domácí Werder odehrál i krajní obránce Theodor Gebre Selassi

Arriva

Arriva je jednou z největších dopravních společností v Evropě. V České republice provozujeme 2 000 autobusů, 35 trolejbusů a 5 vlaků a zaměstnáváme více než 3 200 zaměstnanců.

PREMIER LEAGUE ZNOVU VYKOPNE 17.6.... - Lístky na Premier ...

PREMIER LEAGUE ZNOVU VYKOPNE 17.6.️ Byl schválen restart soutě... že, aktuální sezona samozřejmě doběhne bez diváků, nicméně v televizi se můžeme těšit na brutální nálož zápasů, kdy víkendové dny by se mělo hrát od 13:00h až 5 zápasů za sebou

Patrik Krizovensky - Followers - Pohyby UK

Events listing. Back; Všechny události; Přidat událost do kalendáře; Groups

Bayern vyhrál v Dortmundu a našlápl k titulu, Pavlenka ...

Bayern Mnichov udělal důležitý krok k titulu. K osmému za sebou a třicátému v historii. V úterním šlágru 28. kola bundesligy vyhrál na stadionu druhého Dortmundu a zvýšil náskok na sedm bodů. Do konce soutěže chybí šest zápasů. Český brankář Jiří Pav

Leverkusen poskočil na třetí místo, Havertz zlomil ...

Fotbalisté Leverkusenu porazili Freiburg 1:0 a před víkendem se posunuli na třetí místo bundesligové tabulky. I ve třetím květnovém duelu se mezi střelce zapsal Kai Havertz, který se po nucené koronavirové pauze trefil celkově už popáté.