Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Nové pravidlo uřízlo ostudu juniorské extralize. Vsetín si ...

Český hokej musí řešit skandál v juniorské extralize. Svaz potrestal exemplárním trestem trenéra, který vsetínské juniory navedl k tomu, aby si v závěru zápasu schválně nechali dát gól na 0:5 a ukončili tím přesilovku soupeře. Nikdo přitom nechtěl ma

Literatura | Kultura | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Praha | 16. 3. | red | Literatura | Knižní soutěž. SOUTĚŽ: Kdo chytá v síti. Vyhrajte novou dokumentární knihu o zneužívání dětí na internetu . Kniha Mariky Pecháčkové funguje jako bonusový materiál k dokumentárnímu snímku V síti.

Hokejová liga mistrů – Wikipedie

Hokejová liga mistrů je evropská mezinárodní hokejová soutěž, jejíž první ročník se konal v sezóně 2014/2015, a kterou pořádá akciová společnost Champions Hockey League.. Pohár pro vítěze nese název European Trophy, který má připomínat soutěž, která

Mistrovství světa v ledním hokeji – Slovensko |

Online knihkupectví - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví>Katalog předmětový>M>Mistrovství světa v ledním hokeji>Slovensko.

Dudův vítězný návrat domů. Benátky v ... -

Bonusový bod nakonec urvali hosté. V přesilovce rozhodl Ondřej Chrtek , který se v utkání blýskl čtyřmi body (1+3). HC BANÍK SOKOLOV – HC BENÁTKY NAD JIZEROU 5:6 po prodloužení (2:1, 1:2, 2:2 – 0:1)

Nechci vyčnívat, ale pomoct týmu, líčí ... -

Na zásluhy se hokej nehraje, ale jednu výhru už by si bývala česká osmnáctka opravdu zasloužila. Proti Rusům ukázala na domácím turnaji velký charakter, když dvěma góly ve třetí třetině vyrovnala zdánlivě ztracený zápas. Ale bonusový bodík znovu neur

Skromné cíle stranou. Hokejisté Vsetína mají bonusy za ...

O návratu do extraligy, kterou hráli naposledy před 11 lety, na Lapači nahlas nemluví. Bonusový řád hokejistů Robe Vsetín však nově pamatuje i na odměny za účast v baráži o nejvyšší soutěž.

Mistrovství světa v ledním hokeji |

Online knihkupectví - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví>Katalog předmětový>M>Mistrovství světa v ledním hokeji.

na Facebooku - - webčeského hokeje

Litvínov je poslední v tabulce, je v kritické situaci. Doma prostě musí bodovat. Jenže v neděli opět selhal. Ještě v čase 59:16 přitom držel proti Mladé Boleslavi vedení, jenže pak vyrovnal Radim Zohorna.

| hokej

Ačkoliv v první třetině hrálo Německo velmi dobrý hokej a byl pro ně výsledek trochu krutý, postupem času se více a více začala projevovat herní vyspělost finských hokejistů. ... nakonec ale přece jenom získali druhý bonusový bodík za úspěšné prodlou