Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Kanec pro celou republiku. Břeclavský pivovar se chce ...

Zámecký pivovar Břeclav má pro letošek jasné cíle. Rád by alespoň mírně zvýšil výstav piva, který loni dělal 15 tisíc hektolitrů. A novinkou v portfoliu bude i malinovka.

První divizní body zůstaly v Břeclavi. MSK přetlačil ...

Hosté v nervózní koncovce dohrávali v devíti, přesto mohli vyrovnat. Branky začaly padat po víceméně nesmělé první půli. Skóre zápasu otevřela v 58. minutě nová akvizice Břeclavi Palkovič, hosté následně převzali iniciativu a v 81. minutě srovnal Kul

Sport - Slovácký deník

Fotbal dnes 12:35 Strání přestřílelo Napajedla, Osvětimany ani Boršice nehrály Po chybách v rozehrávce přišli o dvoubrankový náskok, nakonec ale odpor soupeře z nižší soutěže… Ostatní sporty ... I kvůli koronaviru, ale v neposlední řadě hrou a výsled

TJ Sokol Lanžhot | Diskusní forum

Také udělám výjimku a zareaguju jednou na anonymní příspěvek. Jako zástupce vedení klubu si velmi vážím každého, kdo chce v dnešní době cokoli dělat po skončení v zaměstnání, v rámci svého volného času a na úkor svých rodin pro fotbal v Lanžhotě.

Fotbal online, fotbalové live výsledky ...

Nápověda: Fotbalové výsledky live - livescore - na poskytují průběžné (live) fotbalové výsledky online pro více než 1000 fotbal. ligových a pohárových soutěží (např.Premier League, španělská LaLiga, česká Fortuna liga a výsledky Ligy mis

Fotbal - Břeclavský deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

TJ Slavoj Velké Pavlovice – Wikipedie

Tělovýchovná jednota Slavoj Velké Pavlovice je moravský fotbalový klub z Velkých Pavlovic, který byl založen 26. prosince 1929 jako VSK Velké Pavlovice.Od sezony 2005/06 hraje I.A třídu Jihomoravského kraje – sk. B (6. nejvyšší soutěž).. Největším ús

Sport - Brněnský deník

Nejdůležitější informace a události z Brna okolí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Břeclavský deník

Sport - Hodonínský deník

Fotbal Počtvrt hodině hry to vypadalo na jasnou záležitost třetiligového celku, který po dvou parádních střelách Pernici a Barana vedl nad divizním Bzencem 2:0,… Hodonín si pozval silného soupeře.