Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Ženy U18 | Český hokej

Český svaz ledního hokeje z.s. HARFA OFFICE PARK. Českomoravská 2420/15. 190 00 Praha 9 (zobrazit na mapě) Spolkový rejstřík. Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852

Kanada -Česko 5:1 Semifinále mistrovství světa v hokeji ...

Po prvních dvou třetinách sice bylo skóre vyrovnané 2:2, ale poté se rozjeli čeští hokejisté, kteří v poslední periodě nastříleli tři branky a brali první tři body na mistrovství světa. To v druhém zápase už byli Češi jasnými favority v duelu s Norsk

Mistrovství světa v rybníkovém hokeji – Wikipedie

Mistrovství světa v rybníkovém hokeji je mezinárodní hokejový turnaj pořádaný v Kanadě.Rybníkový hokej je druh ledního hokeje, který se hraje na menším hřišti ve čtyřech hráčích.Mistrovství probíhá v Kanadě v obci Plaster Rock, v provoncii Nový Brunš

Mistrovství světa v ledním hokeji 1982 – Wikipedie

Kronika mistrovství světa v ledním hokeji 1920-2005 - František Vyhlídal, František Kříž Deus 2005; 100 let českého hokeje – Karel Gut, Jaroslav Prchal, AS press 2008; Externí odkazy. hockeyarchives.info/

Mistrovství světa – Hokej – ČT sport – Česká televize

Mistrovství světa v hokeji se velmi pravděpodobně v květnu neuskuteční. Poprvé od roku 1946. Jasněji má být v úterý odpoledne po jednání rady Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Její prezident René Fasel už přiznal, že je v současné situaci konání

Mistrovství světa v hokeji 2019 - iROZHLAS

Česko je v semifinále mistrovství světa. Hokejisté ve třetí třetině udolali Němce . Česká hokejová reprezentace se poprvé od roku 2015 dostala do semifinále mistrovství světa. Tým Miloše Říhy rozhodl o vítězství nad Německem 5:1 ve třetí třetině.

Záznamy utkání MS v hokeji 2019 – MS v hokeji 2019 – ČT ...

Nejnovější články z rubriky Záznamy utkání MS v hokeji 2019 MS v hokeji 2019 na sportovním webu České Televize. ... Hokej Mistrovství světa MS v hokeji 2019 ... Česko. Záznamy utkání MS v hokeji 2019 25. 05. 2019. 02:42:06.

Mistrovství světa v hokeji - 2019 - Škoda Auto

V loňském roce jsme po Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 zlomili rekord s více než jednou miliardou fanoušků. Letošní zápasy se odehrají v sousedním Slovensku, na zimních stadionech v Bratislavě a Košicích. ŠKODA AUTO bude fandit v obou městech

MS 2020 | | Mistrovství světa v ledním ...

Mistrovství světa v hokeji 2020 bylo zrušeno IIHF dne 21.3.2020 bez náhrady. IIHF rozhodla o zrušení turnaje z důvodu pandemie onemocnění COVID-19, která způsobila přerušení nebo ukončení všech ligových hokejových soutěží, a zrušení většiny hokejovýc

Program zápasů MS v hokeji 2016 - Švýcarsko

Rozpisy zápasů Mistrovství světa v hokeji - Švýcarsko. Hokejové zpravodajství Rozpis zápasů Tabulka skupin Sestava pro MS 2016 Vše o Mistrovství světa