Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Reportáž ze zápasu: Plzeň - Třinec 1:2 (1:1) | FC VIKTORIA ...

FK Fotbal Třinec. Misiorz – Markiefka (81. Cieslar), Lanc, Velner (C), Chloň – Zahaluk (86. Potůček), Celba, Bedecs, Samiec, Ižvolt – Hykel (89. ... Do zápasu o něco aktivněji vstoupil hostující Třinec. Před brankou se dostal k hlavičce Josef Celba,

Reportáž ze zápasu: FC Vysočina - Třinec 5:0

Třinec nestačil na ofenzivní sílu Vysočiny. Juniorský tým FC Vysočina se po pěti zápasech dočkal vítězství. Proti Třinci nasadil velkou ofenzivní sílu v čele s udzraveným Michaelem Rabušicem, jenž v utkání vstřelil úvodní dvě branky. Další dva góly p

Online: Ostrava - Slavia 2:0, 1. zápas -

FK Fotbal Třinec: 0:1: SFK Vrchovina: FC Vysočina Jihlava: 1:3: ... tentokrát ale netrefil míč ideálně a Kolář neměl problém ho stáhnout ze vzduchu. 25. ... Bohemians - Budějovice 3:2, z jasného zápasu drama, Sivok vyloučen; Schick v číslech: jen gól

Michal Bárta - Posts | Facebook

Michal Bárta. 421 likes. Brankář klubu: FK Jablonec Datum Narození: 23.12.1989 Výška: 195 cm Váha: 88 kg (Oficialní stránka)

Včerejší utkání v Karviné i očima... - FK Fotbal Třinec ...

Včerejší utkání v Karviné i očima trenéra Nečka. See more of FK Fotbal Třinec on Facebook

FK Fotbal Třinec -

Naši fotbalisté porazili devátý celek Fortuna liga MFK Zemplín Michalovce 3:1. Dárek v podobě branky si k dnešním 22. narozeninám nadělil záložník LUKÁŠ BUCHVALDEK. Blahopřejeme!

Fans Fotbal Třinec - Příspěvky | Facebook

Fans Fotbal Třinec, Třinec. 564 To se mi líbí. Oficiální Fanclub FK Fotbal Třinec

FK Fotbal Třinec – Reportáž ze zápasu: Třinec - Frýdek ...

FK Fotbal Třinec: Jakub Haratyk - Jan Hamrozi, Vojtěch Kaniok, Adam Zabystrzan (61. Filip Pollák), Matúš Kultan, David Zogata, Petr Rusz (57. Filip Pollák), Matúš Kultan, David Zogata, Petr Rusz (57.

HAV 1:2 TRI | MFK Havířov - FK Fotbal Třinec (MOL Cup ...

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Bedecs, přichází Reintam. 75 Nyní se nám hraje nahoru dolů, oba týmy se snaží prosadit kombinační hrou.

FK Fotbal Třinec – Reportáž ze zápasu: Třinec - Kroměříž 3:0

U16: Hrdina zápasu Mateusz Bartnicki (11.11.2019) Mateusz Bartnicki rozhodl hattrickem o výhře šestnáctky nad Hranicemi. Své branky vtěsnal v rozmezí deseti minut druhé půle. Po první, ne zcela vydařené půli se celkový výkon kádru zvedl a soupeř nedo