Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Obce z okolí usilovaly o její obnovení asi 12 let. Loni na tuto stavbu sehnal tři miliony Kč v evropských fondech Mikroregion Podhůří Mařenky, který kromě Rokytnice nad Rokytnou spojuje i Markvartice, Předín, Štěměchy, Čáslavice, Římov a Chlístov. Ro

Výsledky voleb pro obec Kozlany - Volby 2017 |

Volby 2017 v obci Kozlany– aktuální výsledky online – průběžné i konečné. Všechny informace o volbách a jejich průběhu přehledně.

Soupisky mužstev I.B třídy skupiny B - Jihlavský deník

Jihlava, Na Hliništi 5819 Pronájem bytu garsoniéra Vápovice Prodej domu Jihlava, Kollárova 2740 Pronájem bytu 2+1 Jihlava, Masarykovo náměstí Pronájem bytu 1+kk Jihlava, Masarykovo náměstí Pronájem bytu 2+kk Třešť, Palackého 1471 Pronájem bytu 2+kk J

2018-02-06T00:00:00+01:00 315700LK78Z7C0WMIL03 LOU_DELTA_PUBLISHED 2018-02-06T00:00:00+01:00 174 315700AJJPBTK6H59827 PM Office Center One s.r.o. PM Office Center One s.r.o. Jankovcova 1595/14 Praha 7 CZ 17000 Jankovcova 1595/14 Praha 7 CZ 17000 RA00

Nová Ves v hitu kola udolala Náměšť - Žďárský deník

BOHDALOV– ČÁSLAVICE 1:2. Utkání začalo velmi svižně, hned v 1. minutě se dostal domácí Jaroš k hlavičce, ale trefil jen brankáře. Hosté odpověděli ve 4. minutě, kdy po chybě obrany skóroval Rygl. Na 0:2 zvyšoval lehce Kuba, neboť domácí brankář Musil

Fotbal na Třebíčsku - Třebíčský deník

Lipník), Čáslavice-Sádek/Rokytnice – Dobronín (Rygl). Okresní přebor starších žáků – nadstavbová skupina o 1. - 8. místo: Okříšky-Stařeč B – Valeč (Pintér, 10.00, hř. Stařeč), Třebelovice - Vysoké Popovice (Ošmera, 10.30). Okresní přebor starších žák

Volby 2018 - Výsledky komunálních voleb pro Třebenice |

Komunální volby 2018. Komunální volby proběhnou 5. a 6. října. Na rozdíl od ostatních voleb při volbách do obecních zastupitelstev nelze uplatnit voličský průkaz, specifické je i křížkování jednotlivých kandidátů. V Praze patří k favoritům hnutí ANO

Světlá dala Přibyslavi K. O. v první půli ...

Přibyslav – Šlágrem fotbalového krajského přeboru bylo havlíčkobrodské derby loňských účastníků I. A třídy mezi Přibyslaví a světelskou Bohemkou. Hostům po domácí výhře nad Okříšky 6:1 nezvlhl střelecký prach a zápas ovládli už do poločasu.