Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...
FC Velim : Kolínský fotbal
Kolínský Fotbalový Informační Servis - Výsledky, tabulky, sestavy, statistiky, články, fórum o fotbalu z Kolínska FC Velim : Kolínský fotbal FC Velim
Holice - Pardubický deník
Holice– Fotbalový klub SK Holice pořádá v sobotu a v neděli 41. ročník mezinárodního žákovského… Jiří Welsch rozdával dresy Estudiantes číslo 9 Holice – Víkend ve sportovní hale patřil dalšímu ročník basketbalového turnaje minižáků.
Program -
Program 10:00 FK Chlumec nad Cidlinou vs. Nový Bydžov (přípravný zápas bývalého mužstva SK Převýšov -ČFL) 12:15 Slavnostní zahájení- dechová hudba Podkověnka, Chlumecké mažoretky Fénix 13:00 Vyhlášení a ocenění převýšovských fotbalových osobností 13:
Archív | SK Vysoké Mýto
3.třetina - Stejně jako v první třetině dostáváme rychlou, zbytečnou branku na 4:2, a rázem je to zase o dvě branky. Naše hra je však lepší, máme více ze hry, takže začínají padat góly i do domácí svatyně. Nejprve si kolínský brankař dává kuriózního
Petice.biz : Stojíme za Policejním prezidentem
Petice . dlečl. 18 Listiny základních práv a svobod a dle zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním. Adresát petice: RNDr. Nečas Petr, předseda vlády ČR
Divizní a krajský fotbal, víkendové výsledky z 8. a 9 ...
5. Nový Bydžov 14 7 3 4 18:14 24 6. Dvůr Králové 14 6 3 5 19:28 21 7. Bohemians B 14 6 2 6 17:18 20 8. H. Měcholupy 14 4 7 3 17:15 19 9. Živanice 14 5 4 5 16:17 19 10. Převýšov 14 5 3 6 16:16 18 11. Týniště n. O. 14 5 3 6 14:14 18 12. T. Pardubice 14
Ostudné debakly i vysoké výhry - Hradecký deník
V přeboru byla největší pozornost upřena na okresní derby Slavia Hradec vs. Nový Bydžov. Hosté vyhráli možná až překvapivě vysoko 4:0, ale tři góly vsítili až v závěru. Navíc domácí hráli od 24. minuty bez vyloučeného Lána.
Následující řádky jsou převzaty zKolínského deníkuze dne ...
RMSK Nový Bydžov : FK Kolín = 0 : 3 (0 : 0) ... Hráli jsme opravdu dobrý fotbal, agresivně, vyhrávali jsme se. Nic víc jsme pro to nemohli udělat. Ale co vím od lidí, kteří se mnou spolupracovali, tak tady ten fotbal moc ... Jednoznačně chceme postou
Fotbal: VČFL znovu trio Východočechů - Jičínský deník
Fotbal: VČFL znovu trio Východočechů 12.7.2018 Východní Čechy - Za měsíc už to opět vypukne, fotbalové soutěže od ČFL po krajskou úroveň zahájí nový ročník.