Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vydělávejte online s úsměvem

Liga4: Slopné překvapivě zaváhalo s ... -

Drnovice -Újezd 2:5 (1:4) Ivan Pecha, trenér SK Újezd: „Třetí zápas Ligy 4 odehrál Újezd za dusného počasí na solidně připravené trávě v Drnovicích. My jsme měli za úkol napravit hrozný první poločas z minulého týdne proti Slopnému a za druhé se příp

Zběsilé tempo ligy? Každý den na odpočinek má cenu zlata ...

Tři ostré zápasy za šest dnů? Nejen pro pražské ligové celky žádná rarita. Koronavirem zostřená sezona FORTUNA:LIGA se zběsile řítí směrem k nadstavbě a program je nebývale zhuštěný. Fotbalisté mají sotva čas si vydechnout po jednom mači a hned je na

A jak to viděl domácí lodivod Milan Dejmek: „První poločas byl z naší strany hrozný, nepřihráli jsme si, míč od nás odskakoval, bylo tam spousta nepřesností a zbytečných ztrát. Podržel nás Dan Houdek v bráně. Druhá půle byla lepší.

Zběsilé tempo ligy? Každý den ... -

Deník Kondice Šíp Kafe iReceptář Cars Dům a zahrada TipCars Annonce Realcity ... To udělá hrozný rozdíl,“ dodal Dočkal. ... Italský fotbal se vrátí za přísných podmínek.

Prospali začátek a už se nechytli - Nymburský deník

Semice– Hrozný vstup do utkání předznamenal, jaký bude mít průběh zápasu třetího kola nejvyšší krajské soutěže. Domácí Semice nestačily na exdivizní Libiš, od které schytaly debakl 1:6.

Zběsilé tempo ligy? Každý den na ... -

Prostějov získal cenný skalp, v ... - Prostějovský deník

Zatímco dopoledne fotbalisté Sigmy Olomouc porazili v přípravném utkání Jihlavu 3:1, druhá parta se v odpoledním zápase proti Prostějovu tolik nepředvedla. S druholigovým soupeřem prohrála 0:2. O branky se postarali Jan Koudelka, který proměnil v prv

Jiskra v duelu ošest bodů zaváhala - Ústecký deník

TERÉN BYL HROZNÝ. Moc prostoru pro fotbal na hřišti nebylo. „S tím to nemělo nic společného, terén byl hrozný, spíše šlo o bojovnost a o to, kdo se prosadí," komentoval situaci předseda Jiskry. A právě prosadit se, to je Achillova pata současného kád

Kraje - Náchodský deník

Pozvánka na fotbal ve východních Čechách Kam na fotbal - krajské soutěže na Královéhradecku a Pardubicku: Kraje 14.8.2019 ... deník. Vlmedia. O společnosti Kariéra Kontakt Všeobecné smluvní podmínky Zásady zpracování osobních údaj .

Dujsík: „Náš výkon byl hrozný" - Hradecký deník

Východní Čechy - Ohlasy trenérů východočeských týmů po víkendových zápasech fotbalové divize C: